🔔🔔🔔Uwaga od czwartku 08.04.21 wznawiamy próby i ćwiczenia niezbędne do przygotowania wydarzenia artystycznego .Wszystkich naszych artystów zapraszamy według grafiku . Wszystkie próby będą odbywać się bez udziału publiczności. Pozdrawiamy i do zobaczenia. jeśli masz pytanie zadzwoń ☎ 515 927 385 

 

Grafik zajęć w roku szkolnym 2020/2021                                                      

Akrobatyka

Zajęcia na szarfach

AKROBATYKA DLA MALUCHA
(3 – 6 LAT)

Treningi od najmłodszych lat? Czemu nie!
Zajęcia dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim możliwość zasiania w dziecku pasji do sportu i zdrowego, aktywnego trybu życia. Maluszki poznają zarówno podstawy akrobatyki, jak i zyskują szansę obycia się z nową przestrzenią, poznania koleżanek i kolegów, a także dyscypliny w pracy z trenerem. Na naszej sali korzystamy z miękkich materacy i klocków, dzięki czemu nauka staje może być również zabawą. Nasi najmłodsi zawodnicy korzystają również ze sprzętów profesjonalnych, np. z trampoliny, czy ścieżki powietrznej. Treningi prowadzą nasi najcierpliwsi trenerzy, a w wyjątkowych sytuacjach dzieciom mogą pomagać również rodzice. Grupy liczą do 10 osób, a zajęcia trwają godzinę.

Czytaj więcej[/column]

[/row]

TRENINGI DLA DZIECI
(6 – 15 LAT)

Akrobatyka jest dyscypliną sportową, która zapewnia dziecku wszechstronny rozwój. Oznacza to przede wszystkim podniesienie poziomu sprawności fizycznej, nabycie nowych umiejętności, poprawę szybkości, a także lepszą koordynację ciała. Może być uprawiana, jako główna dyscyplina, ale regularny trening sprawdza się również, jako uzupełnienie przy innych sportach. Właśnie dlatego na nasze zajęcia przychodzi liczna grupa tancerek, zdarzają się również pasjonaci sportów walki, czy sportów drużynowych. Zajęcia dla dzieci prowadzimy od poniedziałku do soboty, a trwają one półtorej godziny. Uczestnicy podzieleni są na grupy, zarówno według wieku, jak i umiejętności. Podczas jednego treningu na sali pracuje od dwóch do pięciu trenerów, w zależności od zapotrzebowania. Każdy z nich ma pod opieką grupę składającą się z maksymalnie 12 osób. Trener prowadzi swoich zawodników przez cały rok.

Czytaj więcej

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH
„Marzenia się nie spełniają,
marzenia się spełnia.”

Ta dewiza towarzyszy zapewne większości naszych dojrzałych akrobatów, którzy swoją przygodę rozpoczęli niemalże w dniu swoich osiemnastych urodzin lub… dużo później.
Treningi dla dorosłych prowadzone są podobnym programem do zajęć dla dzieci, co oznacza, że wykorzystujemy większość dostępnych na sali sprzętów. To, co wyróżnia grupy dorosłych, to ilość czasu poświęcona na naukę podstaw akrobatyki i ich doskonalenie oraz często na budowanie, a nawet przywrócenie ogólnej sprawności. Treningi mogą rozpocząć dorośli w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Zawsze najlepiej zacząć od treningu indywidualnego, który pozwoli trenerowi ocenić umiejętności i przydzielić zawodnika do odpowiedniej grupy. Z nowym grupami początkującymi ruszamy co kilka tygodni. Treningi odbywają się codziennie o godz. 20.
Jeżeli nie spełniłeś jeszcze swojego marzenia z dzieciństwa o zostaniu akrobatą, to nadszedł najwyższy czas! 🙂

Czytaj więcej
Warsztaty sportowe

  • Organizujemy u siebie,
  • Prowadzimy u klienta na zlecenie,
  • Zorganizujemy twoje warsztaty,
  • Udostępnimy idealną powierzchnię do warsztatów sportowych