warsztaty ze stretchingu

Bez obaw!
Nie chodzi o tyrańskie powiększanie szerokości kończyn ani o sięganie głową do brzucha przez plecy, czy też zarzucanie stopami za ucho. Warsztaty mają na celu świadome kontrolowanie swej gibkości, umiejętną i progresywną pracę prowadzącą do mostka, skłonu, szpagatu oraz aktywne zwiększanie zakresów swej mobilności.
Ćwiczenia przydatne w życiu codziennym, do wykorzystania w tańcu oraz na zajęciach jogi! 😉
Przeznaczone dla osób zarówno o przeciętnym stopniu mobilności, jak i dla wygimnastykowanych agentów sportu 😛

Instruktor: Joanna Ilska

Jest dyplomowanym animatorem kultury o specjalizacji tanecznej, a także czynnie działającym instruktorem fitness.
Swoją miłość do tańca przeniosła na wyższy poziom trzy lata temu, rozpoczynając zajęcia z akrobatyki powietrznej u trenerki Darii Rabendy w Dare Dance Company.

W wieku 5 lat rozpoczęła przygodę z tańcem w zespole taneczno – wokalnym „ZGRAJA”. Przez kolejnych 10 lat szkoliła się tam w stylach takich jak Disco Dance, taniec współczesny i hip hop, zdobywając liczne medale i nagrody na wielu turniejach i przeglądach dziecięcych. Przez następne 5 lat związana była ze szkoła Street Dance Academy, gdzie u Michała i Piotra Czyżewskich tańczyła New Age, a także taniec współczesny pod czujnym okiem Sebastian Gebura. W międzyczasie skończyła dwie klasy szkoły baletowej w Operetce Dolnośląskiej u Waldemara Staszewskiego.
Obecnie studiuje psychologię, trenuje akrobatykę sportową, a w wolnych chwilach biega długodystansowo.